Heräsin jotain tunti sitten. Herättyäni mieleeni tuli tällainen ajatus: Entä jos se deitti.net-tyypin viimeisin meili onkin aprillipila. Ei se varmaankaan ole.
Vaihdoinpas sigua:
Juhapekka "naula" Tolvanen * http colon slash slash iki dot fi slash juhtolv "Eikä liene rangaistus, jos käymme hetken yhtä matkaa. Kun hirviöiksi paljastumme, onko hyvät päivät valhetta sittenkään?" CMX
Kuulin jo kauan sitten NKVD:ltä Eurosinkuista, mutta nyt kun sain tietää, että ne pitävät 15.4 sinkkubileet täällä Jkl:ssä Birrassa, liityin heti mukaan. Mulle tuli äsken ilmaisjakelulehti nimeltä Kuokkanen ja sielläkin mainostettiin noita samoja bileitä, joten selvästikin sinne pääsee kuka vaan. Toi Vexi Virtanen muuten on Kuokkasen päätoimittaja. Kuokkanen-lehdessä kerrotiin tarkempi kellonaika (20.00) ja että sinne on vapaa pääsy. Siellä esiintyy joku ihmeen "Hot Stuff".
Eipä mitään erikoista kuulu tähän päivään. Aamuyöstä vaivasi yhä yleisvitutus. Siihen auttoi joko syöminen tai Atari Teenage Riotin luukuttaminen tai molemmat. Sen jälkeen lauloin ääneni käheäksi varsinkin CMX:än biisejä laulamalla.
Mutta nyt meen nukq.