Lorem ipsum
(dolor sit amet)
Lorem ipsum dolor sit amet
consetetur sadipscing elitr
sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore
      magna aliquyam erat
sed diam voluptua
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum            5
Stet clita kasd gubergren
no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet
consetetur sadipscing elitr
sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore
      magna aliquyam erat                                          10
sed diam voluptua
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
Stet clita kasd gubergren
no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet                                         15
consetetur sadipscing elitr
sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore
      magna aliquyam erat
sed diam voluptua
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
Stet clita kasd gubergren                                          20

          no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet
                                                        Joe ”Random” Poet

Copyleft � 2002 Joe ”Random” Poet  <random@example.com>
http://www.example.com/%7Erandom/poems/ .  This poem is free; it may
be copied, distributed or modified under certain conditions, but comes
WITHOUT ANY WARRANTY; see the Design Science License for the precise
terms and conditions:  http://www.dsl.org/copyleft/dsl.txt .